Bartosz Drozdowski

Bartosz Drozdowski

CEO, founder View Details
Aneta Świderska

Aneta Świderska

Account Manager View Details
Marek Mysłek

Marek Mysłek

Project Executive View Details
Karol Pietrzakowski

Karol Pietrzakowski

Traffic Executive View Details
Bartosz Drozdowski

Bartosz Drozdowski

CEO, founder

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Zarządzania Sprzedażą Uniwersytetu Warszawskiego. Przygodę z reklamą internetową rozpoczął w 2000 r. W latach 2003-2008 członek zarządu IAB Polska – organizacji wspierającej działalność rynku komunikacji interaktywnej oraz popularyzacji internetu. Karierę zawodową zaczynał w sieci internetowej adMaster network, następnie ARBOmedia Polska oraz Goldbach Audience Polska na stanowisku dyrektora zarządzającego.

Innowator i fascynat wykorzystania możliwości internetu w reklamie. Twórca lub współtwórca aktywności grupy ARBO na polach sieci reklamowych, SEM/SEO, reklamy kontekstowej, cyfrowej kreacji i produkcji, wykorzystania video w reklamie internetowej w Polsce i Europie Wschodniej. Obecnie skoncentrowany na wszystkim co mobile. Uczestnik wielu międzynarodowych konferencji i szkoleń.

Fan gier komputerowych. Słabo jeździ na snowboardzie ale bardzo lubi, nie wygrał żadnej poważnej nagrody. Dumny tata Olafa i Tymona.

Aneta Świderska

Aneta Świderska

Account Manager

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Zarządzania ze specjalnością marketingową. Account Manager w agencji Mobile Rockets, gdzie odpowiada za nawiązywanie relacji z klientami biznesowymi, obsługę reklamową domów mediowych oraz agencji marketingowych. Prowadzi profile social mediowe klientów. Dodatkowo przygotowuje strategię mediową oraz propozycję działań reklamowych uwzględniając aktualne trendy na rynku reklamy mobilnej. Z branżą związana od blisko dwóch lat.

Lubi testować granice swojej wytrzymałości na tabacie. Ćwiczy wytrwale cierpliwość godzinami stojąc przy sztaludze, czekając w końcu na stworzenie tak zwanego dzieła życia. ;)

Marek Mysłek

Marek Mysłek

Project Executive

Filolog na pozór martwych języków, żywo zainteresowany marketingiem i public relations z dziennikarskim bagażem doświadczeń. Umiejętności zdobywał w agencjach PR i redakcjach muzycznych mediów branżowych. W Mobile Rockets jako Project Executive zajmuje się budowaniem sieci reklamowej w podkastach. Prywatnie również słucha ich na potęgę. Miłośnik zwierząt i zapalony muzyk (wciąż) amator. W wolnych chwilach strzela z łuku i gra zarówno na konsoli, jak i instrumentach etnicznych.

Karol Pietrzakowski

Karol Pietrzakowski

Traffic Executive

Kontakt

Marketing w mobile tylko z Mobile Rockets